המלצות והערכות (2005 – היום)

"תודה על תרומתך המקצועית יוצאת הדופן לבניית תשתית ארגונית חדשה, אשר תרמה וקידמה את תהליך המיזוג ביצירת שפה, תרבות וכלי ניהול משותפים לארגון החדש, על התמדה ונחישות שאפשרו לשלב ולגשר על פערים ושונות תוך רגישות והתחשבות מקסימאלית בפרט, על הצבת סטנדרטים מקצועיים ואתיים גבוהים ועל השגת התוצאה בלוחות זמנים קצרים, חרף המורכבות הרבה. השקעתך ומסירותך ראויים בעינינו לשבח."
חברי פורום משאבי אנוש, קבוצת שטראוס


"ציון לשבח על גילוי מקצוענות בעיצוב מדיניות התגמול וההטבות והטמעתה, התמודדות עם תחום מורכב וקשה ו'פיצוחו' תוך הפגנת יצירתיות, נחישות והעלאת רוח הצוות, הפגנת שיתוף פעולה, שירותיות והתגייסות לצורכי היחידות."
גיורא בר-דעה, מנכ"ל קבוצת שטראוס


"רפי, בזכותך הצלחנו לעשות את זה אחרת! תודה גדולה על האומץ והיצירתיות בחוויה יוצאת דופן בכנס מנהלים אחר."
דני צור, סמנכ"ל משאבי אנוש, פלאפון תקשורת


"רציתי להגיד תודה רבה על העבודה המקצועית, תוך כדי שירות ואדיבות יוצאי דופן! אני מאוד מעריכה את זה! מאחלת לך הרבה הצלחה בהמשך הדרך. אין לי ספק שעם גישה כמו שלך, שמשלבת מקצועיות ברמה גבוהה עם יחס אישי ונעימות, תגיע רחוק!"
דנית ריינד, מנהלת משאבי אנוש, אינטליטק


"במהלך שנות העבודה המשותפת שלנו נהניתי מהערך הרב שהבאת, הנובע מהשילוב הייחודי של יכולות חשיבה כמותית חזקה ושנים רבות של סקרנות וניסיון בארגונים ובמחקר."
ד"ר שוש שגיא, מנכ"ל מכון גאוס


"רפי, רצינו להגיד לך תודה על תרומתך לעיצוב והטמעת מערכת משאבי אנוש אלקטרה פיוז'ן." מוטי פיירמן, סמנכ"ל משאבי אנוש ומינהל, אלקטרה


"רפי היקר, זו שנה שעוד נזכור להרבה שנים – המגיפה, האינטנסיביות, המחלה, בעיקר נזכור אותה כשנה שהיא צלצול מעורר לאורח חיים בריא, לתזונה נכונה, להשקעה בעצמי גם כשיש זמן וגם כשאין. זו שנה ששמחתי לגלות שהמשפחה שלך מרגשת ואוהבת לפחות כמוך, וזה מאוד משמח אותי! לך אני מאחלת רפואה שלמה. הלוואי שהמסע הזה יביא איתו המון דברים טובים לחיים שלך. בעיני אתה המודל של אדם המגשר על הפערים דרך פתיחות, אורך רוח ונדיבות אינסופית."
טל אלמוג, סמנכ"ל משאבי אנוש, קבוצת אלקטרה FM


"עבודת הדוקטורט של רפי היא אחת מעבודות הדוקטורט המצוינות ביותר שיצא לנו להנחות. רפי עבד בצורה מדעית יסודית, מעמיקה, חרוצה, חריפה ומקורית. הוא לא רק הצליח לייצר מודל תיאורטי מקורי וכלי מדידה חדש ועצמאי, אלא גם הצליח לפרסם את מאמריו בזירות אקדמיות מעולות, ולהציגם בכנסים בינלאומיים תוך קבלת שבחים והוקרה. רפי היה דוקטורנט למופת שיכול לשמש דוגמה לעבודת מחקר יוצאת דופן במצוינותה האקדמית. לדעתנו, עבודתו ראויה להכרה כעבודת דוקטורט מצטיינת."
פרופ' ישראל (איסי) דורון ופרופ' אילן משולם, אוניברסיטת חיפה